Kloster

Kamer Hatun Cd. No:10
Hüseyinağa
34435 Beyoğlu/İstanbul

Buy Tickets

Blackout meets DTD

Blackout & DTD 1 yıl sonra buluşmasında Köln’den Malaga’ya Moskova’dan Münih’e müziğini hem kendi şehirlerinde hemde dünyada dinlettiren sevidren bir topluluğu istanbul’da istanbul’un en özel etkinlik alanında buluşturuyor.

Günlük hayatında mutfakta leziz yemeklerini köln’ün en iyi resturantınında pişiren ORTIS’i bu seferlik Arado’suz dinleyeceğiz, Son yılın en çok chartlanan parçası bknz;
Arado & Ortis – Jack in the box (Orginal mix) Avotre’den yayınladı. Müziğinde karanlık ve duygulu vocaller ve davulun en yüksek hakimiyetini öne çıkaran Minimalist sanatçı Tech house & Techno setleri ile yüksek damak zevki kadar kulağınında zevkinin iyi olduğunu Kanıtlıyor.

Ona kısaca HOMBRE demeliyiz swing,groove,soul ne ararsan var hangi parçasını nasıl anlatsak kelimelerin kifayetsiz kaldığını anlarız. Marino Canal genç yaşına rağmen çok büyük işler başarmış bir sanatçı Mood Records, Sanity, Bedrock Records tan yayınladığı mükkemel bir çok Ep’sine rastlayabiliriz. Bknz: Marino Canal – Percolate (Original Mix)

1 sene önce whatiplay Showcaseinde gene Kloster’da mükkemel bir gece geçirmemize sebep olmuştu. Gilbert Martini bir çok büyük plak şirketi ile çalışmış prodüktör ve organizatördür örneğin; Kling Klong Records, K:lender Recordings Berlin, PLATFORM B RECORDS vs.vs. Ama son dönemde kurmuş olduğu HOTTERs KISTE partilerine yoğunluk veren usta sanatçı en kısa setini 4 saat tutuğu için bu gece 3.katı ona teslim ediyoruz.

8 Ocak 2016′ da KLOSTER’da gerçekleşecek olan bu etkinliğin avantajlı biletleri BiletinoTR’de. Bu gecenin gerçekleşmesinde büyük payı olan Mrloverlee ana sahnde, Bogdon Dwerze’de 3.katın açılışında olacak.

Ortis (Avotre,Roush / DE)
https://soundcloud.com/ortis-official

Marino Canal (MOOD, Sanity, Bedrock / ES)
https://soundcloud.com/marinocanal

Gilbert Martini (HOTTERs KISTE / DE)
https://soundcloud.com/gilbert-martini

Mrloverlee
https://soundcloud.com/mrloverlee

Bogdon Dwerze
https://soundcloud.com/bogdonderweze

▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾▾

www.blackout.com.tr
www.facebook.com/blackoutorganizations
www.instagram.com/blackoutshowcase
https://www.facebook.com/dtdorganizastion