İstiklal Terrace

Huseyin Aga Mahallesi, Istiklal Caddesi 50/54,
Beyoglu, İstanbul

Blackout presents: Crazy Sonic (AU, Vienna)

CUMA, 25 AĞUSTOS
Istikal Terrace

Crazy Sonic
Style-ist
Mrloverlee
Doruk Guralp B2B Blotto
Burak Sargın
————————–———
Crazy Sonic’in kariyeri 90’larda Viyana’da başladı. Kruder ve Dorfmeister ile şehirde efsaneleşen etkinlikler düzenleyen Crazy Sonic 1998 yılında şehrin en ünlü gece kulübü FLEX‘in booking’lerini üstlendi.

2001 yılında meşhur “Tuesday Electronicclub CRAZY” adı altında hafta içine heycan katan Crazy Sonic 10 yıl süren bu etkinliklerde Sven Väth, Richie Hawtin, Dj Hell, Ricardo Villalobos, Tiefschwarz ve MANDY gibi isimler ağırladı ve aynı sahneyi paylaştı. 

Prodüksyon macerasına 2006 senesinde Faune ve Ken Hayakawa ile birlikte girişen Sonic, kurdukları FLEXSchallplatten plak şirketi altında EP’ler yayınladı. Bununla birlikte Sao Paolo, Spring-Graz, UAF, Rave On Snow, Creamfields Cetral Europe, Lighthouse Frequency gibi uluslaraarası fetivaller sahne almaya başladı.

Deck’lerdeki becerisi ile bilinen ve Avusturya’nın en ünlü DJ’lerinden biri olara Crazy Sonic, durmaksızın Avrupa turlamaya da devam ediyor. Weekend (Berlin), Hive (Zürich), Tresor (Berlin), Emporio (Sevilla), Be Cool (Barcelona), Hot Hot (Sao Paulo), The Zoo (Ibiza), KATER (Berlin), Magdalen (Berlin), FUSE (Brussels) sıkça çaldığı kulüplerden sadece birkaçı.
————————–———
Crazy Sonic (Au, Viyana)
https://soundcloud.com/crazy-sonic

Style-ist
https://soundcloud.com/styleist

Mrloverlee
https://soundcloud.com/mrloverlee

Doruk Güralp
https://soundcloud.com/dorukguralp

Blotto
http://soundcloud.com/illuminasoud

Burak Sargın
http://Soundcloud.com/buraksargin