Kloster

Kamer Hatun Cd. No:10
Hüseyinağa
34435 Beyoğlu/İstanbul

Buy Tickets

Blackout Presents: Butch

BUTCH (Otherside Sei Es Drum, Rekids, Desolat, bouq, Visionquest, Cécille Records, Cocoon rec, Hot Creations)
Elektronik dans müzik merkezli uluslarası Dj platformu Blackout’un 8 Nisandaki konuğu Almanya doğumlu türk asıllı BUTCH
Bülent Gürler, yani bizim bildigimiz adıyla Butch, 20 seneyi aşkın bir sürede elektronik müzik Şehvetiyle Desolat Music Group, Cocoon, Rekids (Official) ve Sei Es Drum gibi birçok önde gelen plak şirketinden albüm yayımladı. Aynı zamanda da fabriclondon, Time Warp, Love Family Park ve watergate club “official”’te muazzam kitlelerin kalbini fena halde çaldı.
Resident Advisor 2013-2014 yıllarında Top 100 dj listesinde yerini aldı.
 
Yaptığı albümler kadar kısa videoları, sosyal medya gönderileri, sahne aldığı dostlarına eşşek şakaları ile bizi kahkahaya boğan Butch, yaptığı yorumlar ve ürettiği müziklerle özgün kelimesinin tam ifadesi.
 
Bee-Low adı ile yıllarca Hip-hop,R&B müzik çalan Butch, hali hazırda 1994 yılından bu yana 600 ün üzerinde şarkıya imza atıp, Electronica, Techno, House, Chill-out, Minmal, Deep house, Hip-Hop akıl almaz şekilde müziğin her janında notalarına yer vermiş.
 
Hemen hemen tüm başarılı prodüktörlerle çalışıp remix edit ya da featuring yaparak tüm dünya ya yayılmış herkesin taktirini toplamış olan Butch, her yıl 5’in üzerinde albüm yaparak her albümünü en çok seçilen ve sevilenler listesine girerek her dönemin trend ismi olmuştur.
 
Uzun lafın kısası yetenek abidesi Bülent’i ülkemiz topraklarında sanatını icra edecek olmasının haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gecenin açılışını yerel kahramanlarımızdan Tutan gecenin devamını Mrloverlee, Ugur Project setin sonunu ise KLOSTER familyasından HELLO ALIEN nihayete erdirecek.
 
—————-
www.blackout.com.tr

www.kloster.com.tr