Mama

MAMA
İstiklal Caddesi Mısır Apartmanı No:163 Kat:7,
34771 İstanbul

Buy Tickets

Doubtingthomas [LIVE] by Eastnears

DOUBTINGTHOMAS [LIVE]
Tükenmek bilmeyen bir yaratma azmi ile hareket eden Doubtingthomas ‘ın yükleşinin temelleri uzun yıllara dayanıyor. Önemli underground label’lar üzerinden çıkardığı çalışmalar ve saygın mekanlardan residentlıklarıyla elektronik müzik camiasında büyük tecrübeler edinen Alman DJ/Prodüktör yıllar içerisinde gördüğü tüm ilgiyi fazlasıyla hak etttiğini ispatlayan isimlerden.

90’larda downtempo, trip-hop ve ambient çevresinde gezinen prodüksiyonlarla kariyerine başlayan Doubtingthomas , o günlerden bu yana müziğinin yelpazesini epey geniş tutmakla birlikte odağı hep dans pistinde tutuyor. Günümüzdeki performansını oluşturan temel taş ise 2000’lerin başında Londra yaşarken ustalaştığı live-setleri…

Kariyeri boyunca ürettiği minimal techno çalışmaları Eastenderz, Soul Jazz Records, 2020 Vision, AMAM gibi plak şirketleri tarafından yayınlanırken, daha kişisel olarak gördüğü kompozisyonlarına yer veren platformlar arsında Universal Publishing ve Cezame Music Agency yer alıyor.

Paris’te Rex Club, Moskova’da Arma gibi mekanlarda çalan ve kısa süre önce ABD turnesi tamamlayan Doubtingthomas dünyanın her yerinde eşsiz performanlarına ara vermeden devam ediyor ve bir yandan kendi çalışalarını da şu an ikamet ettiği Berlin’de ara vermeden sürdürüyor.

DOUBTINGTHOMAS
(EASTENDERZ , LESSISMORE / BERLIN)
https://soundcloud.com/doubtingthomas

TI-FI
(ARNDT29 / TRAFO, SAARBRÜCKEN)
https://soundcloud.com/tifiandentellern

SENOL
(BLACKOUT / EASTNEARS)
https://soundcloud.com/senoleastnears

NEOCRAFT
(EASTNEARS)
https://soundcloud.com/berat-posta

BUMIN
(EASTNEARS)
https://soundcloud.com/buminmusic