KLOSTER

Hüseyin Ağa mah. Kamer Hatun cd. No:10
Beyoğlu, 34435 İstanbul

Sabb (SK Supreme, Saved Records, Noir Music)

Sabb, Prodüksiyonlarında sürükleyici basslineları, davullarında göbek attırırcasına groove-u, melodik keyleri ve kullandığı vocal sample’ları ile bize balkanlardan Isviçre’ye geçişte doğu avrupa bloğunda electronic müziğin evrelerini anlatıyor. Bknz: Balkania (orginal mix)
Yaptığı albümlerle büyük müzik şirketlerinin dikkatinin çekip Matthias Tanzmann’ın Moon Harbour’u Nic Fanciulli’nin Saved Records’u ve noir Music çalışma şansını yakaladı, Kosovalı Prodüktör&Dj tüm dünya sahnelerinde yerini sağlama aldı.

Sadece büyük albüm şirketleri ve Prodüktörlerin dikkatini çekmedi yeni nesil Dj’in düşmanı Shazam onu Ibiza’da “ILLUSIONES” ile en çok shazamlanan 2014 listesine soktu ve dinleyicilerinde taktirini kazandı. Sabb’ın Guy Gerberr’e yaptığı remix, 2015 Şubat ayında Resident Advisor tarafından en çok Chartla’nan 2. remix oldu.

Stüdyosunda John Digweed, Sasha, Hot Since 82, Hector Couto, Guy Gerber’e remix yapmakla meşgul olan Sabb 26 Aralık gecesi Istanbul gece hayatının dinamosu Blackout tarafından KLOSTER kabininde olucak.

LINKS
soundcloud.com/sabb
facebook.com/sabbDJ

MRLOVERLEE
https://soundcloud.com/mrloverlee

HELLO ALIEN
https://soundcloud.com/helloaliens

SINAN ÇATAK
https://soundcloud.com/sinancatak

EKREM ŞENOL
https://soundcloud.com/ekremsenol

AUDIOPHILLER
https://soundcloud.com/hasanislek